Serbėt e veriut duanė pjesėmarrjen e Rusisė nė bisedime

Shko poshtė

Super Serbėt e veriut duanė pjesėmarrjen e Rusisė nė bisedime

Mesazh nga D3M1 prej Sun Mar 06, 2011 1:28 pm


Kėshilli Nacional Serb pėr veriun e Kosovės ka kėrkuar qė nė bisedimet e ardhshme mes Prishtinės dhe Beogradit, pėrveē zyrtarėve tė BE-sė dhe tė SHBA-ve, tė marrin pjesė edhe pėrfaqėsues tė Kombeve tė Bashkuara dhe tė Rusisė.

“Presidenti Tadiq dhe Qeveria e Serbisė duhet tė kėmbėngulin nė praninė e tyre me ēdo kusht, sepse vetėm pjesėmarrja aktive e OKB-sė dhe e Federatės Ruse mund tė pengojė planin anti-serb tė Washingtonit, Brukselit dhe Prishtinės”, thuhet nė deklaratėn e kėtij kėshilli. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi