Mashtron bankat n emr t s ms s vdekur

Shko posht

Super Mashtron bankat n emr t s ms s vdekur

Mesazh nga AmazinnG GirL prej Sun Mar 06, 2011 2:30 pm

Washington, 5 mars - Nj grua e dyshuar pr mashtrim me pensionet sht arrestuar teksa tentonte t hapte nj llogari bankare n emr t mamas s saj t vdekur, e veshur si kjo e fundit. Sherifi i Whatcom County, n Washington, ka br t ditur se Loewen B. Craft, 59 vjee, kishte veshur nj paruke gri dhe ishte trukuar t dukej si nj grua e vjetr, ndrsa tentonte t mashtronte personelin e nj banke kredie n Ferndale, transmeton TCH. Autoritetet kan br t ditur se Craft ka prfituar m shum se 145 mij dollar q prej vdekjes s mamas s saj, m 2007.
avatar
AmazinnG GirL
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 4276
Mosha : 22
Viti: : 17/10/1995
Vendbanimi: : n'Kojshi :P
Aktiviteti :
50 / 10050 / 100

Registration date : 21/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi