Koncerte live nė 10 000m lartėsi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Koncerte live nė 10 000m lartėsi

Mesazh nga AmazinnG GirL prej Sun Mar 06, 2011 2:31 pm

Moskė, 5 mars - Diēka tė ngjashme kishte provuar kėngėtari James Blunt, ndėrsa tani do e provojnė edhe kėngėtarė tė tjerė.
Koncert live nė aeroplan, duke fluturuar, nė 10 mijė metra lartėsi, qė ndoshta nuk do tė ketė akustikė shume tė mirė, por paraqet njė eksperiencė shumė tė veēantė.
Ideja ėshtė e avio-kompanisė ruse Avia Nova, qė ka siguruar 20 artistė pėr muajt e ardhshėm pėr kėto koncerte.
Pėr tė mos shqetėsuar moshat mė tė vjetra, nė kėto koncerte janė tė ndaluara grupet qė bėjnė muzikė punk, rock dhe heavy metal.
“Ne e kemi parė si njė mundėsi argėtimi pėr udhėtarėt gjatė fluturimit, tashmė kemi nė plan qė tė marrim edhe klounė dhe ata qė bėjnė numra shpejtėsie”, ka thėnė administratori i kėsaj kompanie Andrew Pyne.
avatar
AmazinnG GirL
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 4276
Mosha : 22
Viti: : 17/10/1995
Vendbanimi: : n'Kojshi :P
Aktiviteti :
50 / 10050 / 100

Registration date : 21/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi