Bebet q ju bjn t qeshni

Shko posht

Super Bebet q ju bjn t qeshni

Mesazh nga AmazinnG GirL prej Sun Mar 06, 2011 2:33 pm

Prishtin, 6 mars - Videot spontane me bebe, i kan br t qeshin miliona njerz n ueb sajtin e njohur YouTube, dhe ju mund t shikoni pes videot m qesharake me bebe, q do tju zbukurojn ditn.
Nj nga videot m popullore sht "Charlie bit my finger", q sht par deri tani gati 290 milion her. Videoja tregon dy vllezr, Henry dhe Charlie, t cilt jan t ulur n kolltuk. Henry ia vendos vllait gishtit n goj, duke mos ditur se Charlie do tja kafshoj fort. Henry fillon t qaj, ndrsa Charlie i vogl qesh, sikur t dshironte ti hakmerrej qllimisht pr prekjen e br.
avatar
AmazinnG GirL
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 4276
Mosha : 22
Viti: : 17/10/1995
Vendbanimi: : n'Kojshi :P
Aktiviteti :
50 / 10050 / 100

Registration date : 21/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi