Qeni q nget biikletn

Shko posht

Super Qeni q nget biikletn

Mesazh nga AmazinnG GirL prej Sun Mar 06, 2011 2:38 pm

Zagreb, 6 mars - Tashm kemi par qen q din t krcejn, t ecin n dy kmb dhe t zbatojn shum urdhra.
Por, kjo video tregon se ka edhe qen q din t ngasin biikletn, dhe 6 qen t tjer i shkojn pas. Videoja sht simpatike, madje shum aktivist pr drejtat e kafshve do t theksojn se ky lloj trajtimi i qenve sht n t vrtet maltretim, transmetojn mediet kroate.
avatar
AmazinnG GirL
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 4276
Mosha : 22
Viti: : 17/10/1995
Vendbanimi: : n'Kojshi :P
Aktiviteti :
50 / 10050 / 100

Registration date : 21/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi