Zac Efron biseksual?

Shko posht

Super Zac Efron biseksual?

Mesazh nga AmazinnG GirL prej Sun Mar 06, 2011 2:39 pm

Los Angeles, 5 mars - Aktori Zac Efron mund t jet biseksual, pasi n nj fest ai u pa prdore me nj mashkull dhe n momente intime me t, bri t ditur sot revista National Enquirer, transmeton TCH.

Ndonse nuk ekzistojn foto pr kt moment, nj dshmitar i fests deklaroi se ish e dashura e aktorit, Vanessa Hudgens mbeti trsisht e patrazuar dhe indiferente nga ky moment.

Mbeta i shokuar nga ajo q pash, Zacun t lumtur me nj mashkull, deklaroi burimi i revists. Ai ecte dor pr dore me kt mikun e tij, duke u shtrnguar fort dhe duke qeshur. Gjithka ndodhte prpara syve t Vanessas, e cila ishte indiferente nga pamja. Mbase, e bri kt pr t br xheloze ish t dashurn e tij, tha ky burim.
avatar
AmazinnG GirL
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 4276
Mosha : 22
Viti: : 17/10/1995
Vendbanimi: : n'Kojshi :P
Aktiviteti :
50 / 10050 / 100

Registration date : 21/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi