Culkin n rolin e themeluesit t Wikileaks?

Shko posht

Super Culkin n rolin e themeluesit t Wikileaks?

Mesazh nga AmazinnG GirL prej Sun Mar 06, 2011 2:40 pm

Los Angeles, 6 mars - Aktori amerikan, Macaulay Culkin, i njohur me filmin Home Alone, sht nj nga aktort, t cilit i sht ofruar t luaj Julian Assange, n filmin e ardhshm pr Wikileaks.
Regjisori i njohur, Steven Spielberg, ka bler m par t drejtat pr t xhiruar filmin pr themeluesin e Wikileaks.
N ekipin e aktorve pr filmin e ri, flitet se do t jet edhe aktori Orlando Bloom dhe aktorja britanike, Tilda Swinton, transmetojn mediet amerikane.
Filmi pr 39-vjearin Assange do t xhirohet sipas librit Jeta e brendshme e lufts s Assange kundr konfidencialitetit t David Lea dhe Luka Harding.
avatar
AmazinnG GirL
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 4276
Mosha : 22
Viti: : 17/10/1995
Vendbanimi: : n'Kojshi :P
Aktiviteti :
50 / 10050 / 100

Registration date : 21/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi