George Michael: E kam merituar burgun

Shko posht

Super George Michael: E kam merituar burgun

Mesazh nga AmazinnG GirL prej Sun Mar 06, 2011 2:42 pm

Londr, 6 mars - George Michael ka thn se e ka merituar t burgoset vitin e kaluar pr prplasjen me Ranger Roverin e tij, derisa ishte nn ndikimin e kanabisit.
Kngtari sht dnuar me tet jav burg dhe sht gjobitur pr vozitjen para nj dyqani n Londr.
N nj intervist pr BBC-n, ai tha se shkuarja n burg ishte karma pr prsritjen e thyerjes s ligjit.
Kngtari tha se ndjehet i turpruar pr thyerjen e ligjit, dhe se tani po trajton problemet e tij me drogn.
avatar
AmazinnG GirL
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 4276
Mosha : 22
Viti: : 17/10/1995
Vendbanimi: : n'Kojshi :P
Aktiviteti :
50 / 10050 / 100

Registration date : 21/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi