Vritet nj fmij 13-vjear n Gjilan

Shko posht

Super Vritet nj fmij 13-vjear n Gjilan

Mesazh nga AmazinnG GirL prej Sun Mar 06, 2011 2:46 pm

Gjilan, 5 mars - Nj fmij 13-vjear sht qlluar me arm zjarri dhe ka vdekur n orn 16:25 t dits s shtun. Viktima sht drguar menjher n qendrn emergjente n Gjilan, mirpo n kohn kur ka arritur ka qen pa shenja jete.

Sipas policis, viktima, i shoqruar nga babai dhe disa persona t tjer, po ktheheshin nga mali, ku kishin marr dru. Policia dyshon se ngjarja t ket ndodhur ndrmjet fshatrave Uglar dhe Pasjan.

Djaloshi 13-vjear, identiteti i t cilit ende nuk sht br i ditur, sht nga fshati Uglar, komuna e Gjilanit. Policia ende nuk i di kryesit e ktij akti kriminal q ka tronditur Gjilanin.
avatar
AmazinnG GirL
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 4276
Mosha : 22
Viti: : 17/10/1995
Vendbanimi: : n'Kojshi :P
Aktiviteti :
50 / 10050 / 100

Registration date : 21/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi