BBA, shpton Ermela, largohet Shklqimi

Shko posht

Super BBA, shpton Ermela, largohet Shklqimi

Mesazh nga Zyma prej Sun Mar 06, 2011 6:00 pmErmela

Shklqimi sht i larguari i radhs nga edicioni i katrt i
reality shou, Big Brother Albania, prderisa televotimit i shptoi
Ermela.
Pas eleminimit t zakonshm ku nga shtpia doli
Shklqimi pasi nuk i shptoi konkurrencs s fort, n televotim u
drgua Ermela, pr t ciln 70% e publikut vendosi q ajo t qndroj.
Kt jav n Big Brother nominimet jan epike, pasi q rrezikojn t
largohen banort m kontravers: kosovari Petriti, Ermela, Klodjana,
Neda dhe Ogreni

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi