Rozi dhe Shpati ndezin atmosfern

Shko posht

Super Rozi dhe Shpati ndezin atmosfern

Mesazh nga T-o-S-i prej Sun Mar 06, 2011 8:03 pm


E lirshme si gjithmon, Rozana Radi e cila ka ngritur Flaresin n kmb me performancn e saj, ka br t ngrihet nga vendi dhe Shpat Kasapin e ndrojtur.

E kush mund ti rezistonte Rozit n ato momente. Ajo ka marr mikrofonin dhe pa nj e pa dy e ka br Shpatin t ngjitet n skenn e vogl bashk me t.

Sigurisht q dueti ishte i papar, madje do t ishte bukur q t realizonin nj duet bashk.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi