Vajzat vjedhin xhinse n nj butik t Prishtins (Video)

Shko posht

Super Vajzat vjedhin xhinse n nj butik t Prishtins (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Mon Mar 07, 2011 12:47 pm


N nj video t postuar n internet shihet se si do vajza vjedhin n nj butik.

Vajzat me inicialet M. H, K. Z., A. G., D. N., dhe P. L,, jan protagonistet kryesore t nj vjedhje q ka ndodhur kto dit n nj butik t Prishtins.

Brenda tre minutave ato kan vjedhur tri pal xhinse. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi