Ja si e shkruajn polict raportin! (Video)

Shko posht

Super Ja si e shkruajn polict raportin! (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Mon Mar 07, 2011 12:50 pm


Se si e shkruajn polict raportin n kompjuter me shpejtsi m s miri sht ilustruar javn e kaluar n raportin e lajmeve t SkySport ku shihet nj polic britanik.

Ai godet tastiern me dy gishtame gishtat tregues t dors s majt dhe t djatht, ndrsa n kompjuter, pa e ditur se kamera po incizonte edhe at q shihej n ekran, as nuk kishte br logon. /Telegrafi/


_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi