Breshk me dy koka dhe pes kmb

Shko posht

Super Breshk me dy koka dhe pes kmb

Mesazh nga D3M1 prej Mon Mar 07, 2011 12:53 pm


Zhilina, 7 mars Nj lloj i jozakonshm i breshks afrikane me dy koka dhe pes kmb sht ekspozuar sot n vendin Zhilina n Sllovaki.

Breshks me dy koka ia kan vn dy emra pr seciln kok ve e ve Magda (koka e majt) dhe Lenka (koka e djatht).

Breshka sht e vjetr vetm shtat jav dhe ka lindur n Sllovaki.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi