Romja bhet gjyshe n moshn 23 vjeare

Shko posht

Super Romja bhet gjyshe n moshn 23 vjeare

Mesazh nga D3M1 prej Tue Mar 08, 2011 11:26 am


Rifka Stanesku u b gjyshja m e re n bot kur n moshn 22 vjeare vajza e saj lindi nj fmij. Vajza e saj 12 vjeare lindi nipin Ion, ndrsa djali tash sht gati dy vjear.

Rifka q n moshn 11 vjeare ishte arratisur nga fshati i saj Investi dhe ishte martuar me 13 vjearin Ionel pasi friksohej se babai i saj do ta martonte me nj burr tjetr.

N moshn 12 vjeare e kishte lindur vajzn Maria, ndrsa nj vit m von edhe djalin Nikolai. Edhe pse nuk donte q vajza ti ndiqte hapat e saj, Maria u martua q n moshn 10 vjeare, ndrsa shpejt pas dasms lindi nj djal.

I dua fmijt e mi dhe nipin, por vrtet kam dashur q vajza ime t mbrrij m shum n jet, tha gjyshja m e re n bot. Gjyshja 23 vjeare kujdeset pr tr familjen. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi