Prindi l t vdekur me arm zjarri djalin e tij

Shko posht

Super Prindi l t vdekur me arm zjarri djalin e tij

Mesazh nga ditush prej Tue Mar 08, 2011 9:39 pmN mngjezin e sotm n nj lagje t Shkupit G. M (56) ka gjuajtur me arm zjarri drejt djalit t tij T.M (26), i cili pas plagve t marra ka mbetur i vdekur n vendngjarje.
Sipas policis, ngjarja ka ndodhur reth or 8:40, n rrugn Banica nr.28, n lagjen e Shkupit Cernic.
Ekipi i Ministris s Punve t Brendshme ka dalur n vendngjarje dhe ka arrestuar kryrsin e veprs kriminale. Sipas informacioneve t para bhet e ditur se para se t ndodhte vrasja mes ktyre dy personave kishte pasur ngrindje dhe mosmarrveshje.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi