Vritet nj shqiptar n veri t Mitrovics

Shko posht

Super Vritet nj shqiptar n veri t Mitrovics

Mesazh nga ditush prej Tue Mar 08, 2011 9:41 pm


sht vrar me arm zjarri afr shtpis s tij n Kodrn e Minatorve, n veri t Mitrovics, Hakif Mehmeti, i njohur me emrin Kika. Ngjarja ka ndodhur t martn rreth ors 21.40, ndrkoh q ai sht transferuar n spitalin q ndodhet n veri, ku mjekt kan konstatuar vdekjen e tij. Shkaqet e vrasjes nuk dihen, ndrsa policia ka dal n vendngjarje dhe sht duke zhvilluar hetimet.
Rasti sht konfirmuar edhe nga zdhnsi i policis n Mitrovic, Besim Hoti, i cili pr Kosovapress tha se sht n pyetje nj vrasje me arm zjarri, ku viktima sht nj shqiptar i lagjes Kodra e Minatorve.
Njsit rajonale t Policis s Kosovs jan duke mbledhur informacionet fillestare rreth rastit, ndrkoh q kryesit dhe motivi i ktij akti kriminal jan pr momentin t panjohur, ka thn Hoti.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi