Horror kamera e fshehur

Shko posht

Super Horror kamera e fshehur

Mesazh nga D3M1 prej Wed Mar 09, 2011 10:57 am


Autort e nj emisioni televiziv n Spanj e veshn nj vajz t vogl me fustan t bardh nate si personazhi i filmave horror japonez dhe e vendosn n korridorin e nj hoteli.

Kamera e siguris ka incizuar reagimin e mysafirve.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi