Noizy dhe Ēiljeta sė shpejti me duet

Shko poshtė

Super Noizy dhe Ēiljeta sė shpejti me duet

Mesazh nga D3M1 prej Thu Mar 10, 2011 9:49 am


Dy kėngėtarėt nga Shqipėria reperi Noizy dhe Ēiljeta janė duke u pėrgatitur qė sė shpejti tė sjellin njė duet para publikut.

Klipi dhe kėnga nė fakt sjell njė subjekt filmik pėr afro 3 minuta. Ėshtė historia e dy tė rinjve problematikė qė konsiderohen si gangsterėt mė tė mėdhenj tė kohės, tė cilėt bien nė dashuri gjatė njė sipėrmarrjeje kriminale.

“Nė fakt unė po pėrgatis njė kėngė, e cila nuk ėshtė enkas pėr fushatėn elektorale, por sigurisht qė do tė jetė pjesė e saj. Ėshtė njė duet me Noizy-n, ndėrsa kompozimi nga Flori Mumajesi. Besoj se do tė shndėrrohet shumė shpejt nė hit, pasi ka njė fabul tė paparė”, thotė Ēiljeta, ndėrsa shton disa detaje.

“Ėshtė njė ēift gangsterėsh tė dashuruar. Nuk dua ta zbuloj tė gjithė fabulėn, sepse ndryshe bie interesi, por dua tė them qė do tė jetė njė kėngė spektakolare, si nga teksti, muzika, po ashtu edhe videoklipi. Produksioni ‘Entermedia’ qė ka marrė pėrsipėr xhirimet, do tė na japė njė klip tė tipit minifilm hollivudian”. /Panorama Plus/Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Noizy dhe Ēiljeta sė shpejti me duet

Mesazh nga Ditta prej Sat Mar 12, 2011 7:46 am

Unee Tyee PriiT JooM :D

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Noizy dhe Ēiljeta sė shpejti me duet

Mesazh nga D3M1 prej Sat Mar 12, 2011 9:32 am

Prite Prite

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Noizy dhe Ēiljeta sė shpejti me duet

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi