Punoi Mona Lisn me gur t muar

Shko posht

Super Punoi Mona Lisn me gur t muar

Mesazh nga D3M1 prej Thu Mar 10, 2011 10:22 am


Koleksionuesi kinez dhe adhuruesi i madh i gurve t muar punoi replikn e Mona Lisas me 100.000 karat gur t muar, shkruan Oddity Central.

Emri i autorit sht i panjohur. E vetmja gj q dihet sht se autori ka punuar n kt piktur pes vjet me gurt e muar q i ka mbledhur pr m shum se 30 vjet.

Replika unike momentalisht po ekspozohet n nj qendr tregtare n Shenyang t provincs kineze Liaoning. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi