Klubi pėr bajata

Shko poshtė

Super Klubi pėr bajata

Mesazh nga D3M1 prej Thu Mar 10, 2011 1:34 pm


Nėse rastėsisht nuk jeni interesant, as i interesuar pėr ndonjė argėtim, por ju pėlqen thjeshtė njė jetė e mėrzitshme dhe e parashikueshme, atėherė “Klubi pėr Bajata” ėshtė zgjidhja e duhur pėr ju. Klubi i njerėzve “kot”, fillimisht u hap nė New York, por selia aktuale e kėtij klubi gjendet nė Londėr.

Presidenti i kėtij klubi ėshtė 70 vjeēari, Leland Carlson, i cili jeton nė Londėr. “Ne nuk jemi program pėr ndihmė me 12 hapa. Ne kemi vetėm dy hapa – e pranojmė se jemi bajat dhe ashtu do tė mbesim”, thotė Carlson.

Njėri prej argėtimeve tė rralla tė Klubit ėshtė paraqitja e njohurive se nga cila anė lėvizin shiritat pėr bagazhe nėpėr aeroportet e mbarė botės. Klubi momentalisht nė faqen e vet tė internetit ka regjistruar mbi 400 shirita ku dėshmohet edhe drejtimi i lėvizjes sė tyre.

Edhe pse sipas psikoterapeutės Lauren Mackler njerėzit janė bajat si pasojė e ndonjė traume nė fėmijėri, Leland Carlson thotė se kurrė nuk ka pasur kurrfarė probleme. Jeta e tij ka qenė gjithmonė e mėrzitshme dhe bajate – mu ashtu si i pėlqen atij.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi