82 tatuazhe t Julia Roberts

Shko posht

Super 82 tatuazhe t Julia Roberts

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Thu Mar 10, 2011 4:51 pmMiljenko Parserisas Bukovic plqeu shum Julia Roberts n filmin Erin Brokovich aq sa vendosi t bj 82 tatuazhe me portretin e saj n t gjith trupin.

Miljenko, nj shits gazetash n Meksik, ka harxhuar qindra dollar pr t mbuluar trupin e tij me fytyrn e aktores s famshme.

56-vjeari planifikon q t bj disa tatuazhe t tjera t Julia Roberts n gjoks dhe kurriz nse do t ket para dhe vend n trup mjaftueshm.
_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: 82 tatuazhe t Julia Roberts

Mesazh nga Nora prej Thu Mar 10, 2011 5:05 pm

ivvv pa lidhjeee ncncn

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi