Elsa Lila bėhet nėnė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Elsa Lila bėhet nėnė

Mesazh nga D3M1 prej Thu Mar 10, 2011 6:07 pm


Kėngėtarja e njohur Elsa Lila njė ditė pas Ditės Ndėrkombėtare tė gruas, mė nėntė mars, ėshtė bėrė nėnė.

Lajmi ėshtė konfirmuar nga korrespodenti i “AMA News” nė Itali, ku thuhet se lindja ka shkuar shumė mirė dhe vogėlushja Evita ka lindur 3.4 kilogramė.

Gjithashtu, Elsa ėshtė nė gjendje shumė tė mirė shėndetėsore dhe ėshtė duke iu gėzuar sjelljes nė jetė tė vogėlushes. Lila vetėm sė fundi kishte zbuluar pėr mediat se sė shpejti do tė bėhet nėnė duke zbuluar dhe tė atin e vajzės qė ėshtė njė italian me emrin Alesandro. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi