Pjata e vėrtetė fluturuese “kapet” nė pikė tė lėndinės?

Shko poshtė

Super Pjata e vėrtetė fluturuese “kapet” nė pikė tė lėndinės?

Mesazh nga D3M1 prej Thu Mar 10, 2011 10:02 pm


Nė raste tė rralla mund tė jemi dėshmitarė tė njė xhirimi kaq tė pastėr kristal siē e ka kapur 72 vjeēari nga Doveri gjatė njė shėtitjeje tė zakonshme me qenin e tij kur hasi nė diēka shumė tė pazakontė. Plaku xhiroi pjatėn e vėrtetė fluturuese!

Nė video shihet njė objekt duke fluturuar mbi njė lėndinė, ndėrsa mė pas “fshihet” pas drunjve dhe papritmas si shigjetė fluturon drejt qiellit. Nė kėtė moment vrapon edhe qeni tė cilin me sa duket e ka frikėsuar lėvizja e shpejtė e objektit.

Edhe pse ende po diskutohet pėr autenticitetin e videos, tash pėr tash tė gjitha faktet na lėnė tė kuptojmė se kjo ėshtė njė video e vėrtetė ose nė tėrė kėtė punė kanė gisht animatorė shumė tė zotė. Videon, pėr tė cilėn po diskutohet me ditė tė tėra, mund ta shihni kėtu:

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi