Firefox 4 RC1

Shko posht

Super Firefox 4 RC1

Mesazh nga D3M1 prej Fri Mar 11, 2011 10:27 am


Mozilla e ka prezantuar zyrtarisht kandidatin e par pr lansimin e versionit final t Firefox 4.

Sipas informatave n faqet e Mozillas, Firefox 4 Release Candidate krahasuar me versionin paraprak nuk sjell t reja t mdha e as prmirsime t problemeve, por kryesisht bhet fjal pr disa prmirsime t vogla sa i prket stabilitetit, kompatibilitetit dhe performancave.

Nse nuk shfaqen probleme t mdha, Mozilla s shpejti n baz t ktij kandidati mund t lansoj edhe versionin e vrtet t shfletuesit.

Mozilla po ashtu ka prezantuar edhe disa demonstrime pr vizonin e vet pr t ardhmen e ueb-faqeve n Web o' Wonder. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi