Transvestitėt u rrahėn pas zėnkės se kush ka trupin mė tė bukur

Shko poshtė

Super Transvestitėt u rrahėn pas zėnkės se kush ka trupin mė tė bukur

Mesazh nga D3M1 prej Fri Mar 11, 2011 12:18 pm


Njė grup i transvestitėve u pėrfshinė nė njė rrahje masive nė restorantin La Fuente nė rajonin e San Diegos, nė SHBA-ve.

Rrahja filloi pasi qė transvestitėt po grindeshin se cili ka trupin mė tė mirė, thonė dėshmitarėt. Pasi qė filloi rrahja, sė bashku me paruket fluturuan edhe tavolinat dhe karriget, si dhe kėpucėt me take tė larta, ndėrsa mysafirėt e restorantit mbetėn tė tmerruar nga kjo skenė.

Njėri prej transvestitėve disa herė goditi kundėrshtarin e tij, i cili po qėndronte i shtrirė nė dysheme, duke mbajtur ndėr duar edhe dy transvestitė tjera, ndėrsa mė pas tė tre ranė nė dysheme. Rrahjen e ndėrpreu policia, por askush nuk u arrestua. Videoja e rrahjes mė vonė u publikua nė YouTube, dhe tėrhoqi shumė shikues, shkruan “Daily Mail”. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi