Elvana provokuese

Shko posht

Super Elvana provokuese

Mesazh nga T-o-S-i prej Fri Mar 11, 2011 8:55 pm


Duket se kngtart i ofrojn publikut m shume se vetm zrin e tyre. N nj prej koncerteve t fundit q Elvana Gjata ka realizuar n Zvicr, ajo u paraqit mjaft provokuese para publikut n numr t madh q kishte ardhur, ndoshta m shum ta shikojn se sa dgjojn at.

Elvana interpretoi e veshur me nj fustan t shkurtr ngjyr vjollc, q m shum zbulonte se sa mbulonte kmbt e saj perfekte, q gjithmon i ka pasur pik t fort pr t trhequr botn mashkullore.

Prve fustanit provokues, Elvana u paraqit me nj krehje t leht t flokve dhe si nj vajz e thjesht e jo me fustane elegant, t cilt i preferon m shum gjat paraqitjeve n festivale.

Megjithat, Elvann e plqejn shum n diaspor dhe ajo ka gati do fundjav koncerte atje, n diskotekat m t mdha shqiptare dhe pr kt pun kujdeset nj menaxher i suksesshm i organizimeve muzikore n diaspor, shkruan ''Panorama''.

Edhe gjate marsit kngtarja do t ket disa aktivitete muzikore, prfshir koncerte n Gostivar t Maqedonis, si dhe n disa vende tjera.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Elvana provokuese

Mesazh nga T-o-S-i prej Fri Mar 11, 2011 9:57 pm

Kapakin e kres ja paska lujt Rinis kjooo Kuheder. joo

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Elvana provokuese

Mesazh nga Lordi prej Sat Mar 12, 2011 4:32 am

kuhedra dreqit, tisha kon un gishtin boq ta kisha shti mema kthy boqen marre met ardh kuedro D:

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Elvana provokuese

Mesazh nga Nora prej Sat Mar 12, 2011 7:08 am

Po Kengetaret qeshtu e bejn publikun per veti bravoo Elvana :P
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Elvana provokuese

Mesazh nga Gonna prej Sat Mar 12, 2011 8:05 am

Krejt kengtaret e trenta i kena kan rrshit:)

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Elvana provokuese

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi