Kėpucen gjigande nga lėkura e shndėrrojnė nė njė makinė elektrike

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Kėpucen gjigande nga lėkura e shndėrrojnė nė njė makinė elektrike

Mesazh nga Nora prej Sat Mar 12, 2011 7:17 amDizajnerėve u mori njė gjysmė viti dhe njė buxhet prej 4000 paund pėr ta pėrfunduar kėtė automjetit. Fabrika e kėpucėve nė Kinė do tė prodhojnė njė makinė kėpucėve pėr secilin nga 40 dyqane, tė kompanisė.
Prodhuesi kinez i kėpucėve ka ndėrtuar njė kėpucė tė madhe tė majtė tė cilėn e ka kthyer nė njė makinė elektrike, e cila mund tė drejtohet me shpejtėsi deri nė 32 kilometra nė orė.
Kėpuca ėshtė 3 metra e gjatė dhe gati njė metėr e lartė.
Zėdhėnėsi i Kang Shoe tha se dizajnerėve u mori gjashtė muaj pėr tė pėrfunduar kėtė automjetit. Kushton rreth 4000 paund, ai tha se kjo kėpuce ėshtė bėrė vetėm pėr qėllime promovuese.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi