Ėndrrat qė i paralajmėruan vdekjen Emmy-t

Shko poshtė

Super Ėndrrat qė i paralajmėruan vdekjen Emmy-t

Mesazh nga Gonna prej Sat Mar 12, 2011 8:25 am

Ėndrrat pėr dikė bėhen paralajmėrim tė asaj cfarė do tė ndodhė nė ditėt e ardhshme. Kėshtu ka ndodhur dhe me Emmyn, kėngėtaren 22 vjecare e cila humbi jetėn nė mbrėmjen e 27 shkurtit. Pėr vdekjen e saj i arrestuar ėshtė biznesmeni kosovar Aziz Kelmendi i cili akuzohet pėr vrasje me dashje, ndėrsa ėndrrat qė i paralajmėruan vdekjen Elsina Hidershės, janė publikuar nė “Blouetooth” . Protagonisti i ėndrrave tė gjumit tė Emmy-t ishte pikėrsisht biznesmeni kosovar. Ajo i ka treguar ėndrrat mikeshave. ‘Pashė nė ėndėrr sikur Azizi mė vrau me pistoletė’, – kishte thėnė Emmy, ndėrsa ishte zgjuar e trembur nga gjumi. Sakaq ėndrra e dytė, mėngjesin e ditės qė ndodhi aksidenti lidhej drejtpėrdrejtė pėr fluturimin e saj drejt parajsės. “Isha nė qiell, nė aeroplan, pamja ishte fantastike, por papritur avioni ra”, kishte treguar kėngėtarja bukuroshe mėngjesin e asaj tė shtune, 27 shkurt.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi