Qenit Norman i plqen ta ngas trotinetin

Shko posht

Super Qenit Norman i plqen ta ngas trotinetin

Mesazh nga Rreze prej Sat Mar 12, 2011 8:45 am

Norman sht antar i familjes Cobb nga qyteti Canton n SHBA, ndrsa me vetm 20 muaj ai ka nj koleksion prej katr shprblimeve n garat pr dgjimin e urdhrave, shkruan Daily Mail.Por sado q t jet i dgjueshm, ai ka nj hobi t cilit smund ti rezistoj vozitja e trotinetit. Q i vogl i plqente t luante me trotinetin kshtu q na ra n mend ta vozisnim. Pas ksaj e kemi msuar ta ngas vet trotinetin dhe prej asaj kohe ai shfrytzon do rast pr ta br nj gj t till, tha pronarja Karen Cobb.Prve se sht br yll n internet dhe ka nj list t gjat t Friends-ave n Facebook, ai ka trhequr edhe vmendjen e televizioneve kshtu muajin e kaluar ai ishte mysafir n emisionin Stupid Pet Tricks on The Late Show tek David Letterman. /Telegrafi/

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi