Michael lvdon Spice Girl pr ndryshim t muziks

Shko posht

Super Michael lvdon Spice Girl pr ndryshim t muziks

Mesazh nga Rreze prej Sat Mar 12, 2011 8:50 am

George Michael ka lvduar grupin britanik, Spice Girls, pr ndryshimin e skens muzikore, duke inkurajuar m shum femra britanike pr t hyr n industrin e muziks.Victoria Beckham, Emma Bunton, Melanie Brown, Geri Halliwell dhe Melanie Chisholm arritn q t bhen t famshme me formimin e grupit Spice Girls n vitin 1990, kur lansuan disa superhite.Un e di se njerzit nuk i marrin ata seriozisht, por mendoj se Spice Girls ndryshuan totalisht muzikn britanike. Kto vajza tani jan ktu pr t nxjerr n pah talente t reja dhe shfaqin fuqi t vrtet vajzrore, gj q mendoj se sht fantastike, ka thn George Michael. /Telegrafi/

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi