Chuck Norris: M plqejn batutat pr mua!

Shko posht

Super Chuck Norris: M plqejn batutat pr mua!

Mesazh nga Rreze prej Sat Mar 12, 2011 8:51 am

Aktori amerikan, Chuck Norris, i cili t enjten shnoi 71 vjetorin e lindjes, thot se knaqet s lexuari batutat e njerzve me t n internet.
Chuck Norris, i cili sht shndrruar edhe n hitin e shqiptarve n internet, thot se knaqet s lexuari batutat me t si subjekt n internet, por pranon se ai nuk sht ndonj supernjeri.

Prderisa un knaqem m shum se askush tjetr kur i lexoj kto batuta, mendoj se ato shfaqin nj karakter t nj super njeriu. Ky nuk jam un, ka thn aktori.

Ndrkoh, batutat e fundit pr t thon se Chuck Norris sht lindur m 30 shkurt, dhe se ai ka frik vetm nga nj gj... pasqyra.

/Telegrafi/

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi