Soni Malaj, jetė tė re me Mirkon nė Spanjė

Shko poshtė

Super Soni Malaj, jetė tė re me Mirkon nė Spanjė

Mesazh nga D3M1 prej Sat Mar 12, 2011 12:37 pm


Ndonėse prej njė viti u mungon skenave tė festivaleve e spektakleve muzikore, kėngėt e saj vijojnė tė dėgjohen e pėlqehen shumė nga publiku. Fjala ėshtė pėr kėngėtaren e mirėnjohur Soni Malaj, e cila aktualisht ėshtė duke zhvilluar jetėn e saj pėrkrah tė fejuarit, Mirko, nė Spanjė.

Sipas mediave shqiptare ēifti simpatik i showbiz-it janė kthyer nė sipėrmarrės dhe mėsohet tė kenė ngritur njė biznes qė po ecėn shumė mirė. Aktualisht biznesi ėshtė duke u zhvilluar dita-ditės dhe Soni me Mirkon janė duke bėrė goxha para. Ndonėse ky largim nga skena u mendua se erdhi si pasojė e njė pushimi pėr tė cilėn kėngėtarja kishte nevojė, nga tė rejat qė kemi pėr tė nuk na rezulton kėshtu.

Ditėt e saj janė tė mbingarkuara pėr shkak se ėshtė ajo qė duhet tė kujdeset pėr mbarėvajtjen e biznesit. Bashkėjetesa me Mirkon po shkon pėr mrekulli dhe gjasat janė shumė tė mira pėr njė martesė mes ēiftit.

Sa i pėrket karrierės muzikore, shumė shpejt do tė vijė bashkėpunimi i kėngėtares me njė grup tė njohur kosovar. Njė tjetėr surprizė e kėngėtares ėshtė se ajo mund tė shndėrrohet nė imazhin e kompanisė “ American Cola” pėr Kosovėn. Ndonėse ende ėshtė duke e shqyrtuar ofertėn, Soni ka gjasa tė kthehet nė fytyrėn pėrfaqėsuese tė kėsaj pijeje. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi