BBA, largohen Petriti dhe Klodiana

Shko posht

Super BBA, largohen Petriti dhe Klodiana

Mesazh nga Rreze prej Sun Mar 13, 2011 9:00 am

Nj prej banorve m kontravers n Big Brother Albania 4, djaloshi nga Prishtina, Petriti sht larguar s bashku me Klodiann nga shtpia e reality shout m t madh shqiptar.Petriti nuk arriti ti mbijetoj kandidimit gjat javs pasi sjelljet e tij brenda shtpis besohet t ken ndikuar te publiku pr ta larguar at. Vet Petriti pas daljes deklaroi se disa banor bjn loj t pist brenda shtpis.N ndrkoh, vllai i madh obligoi banort ta nominojn sy m sy njri tjetrin. Ata q morn vota m shum Alma, Neda dhe Ogreni shkojn n nominimin e madh t javs, ndrsa t tjert jo t nominuarit iu nnshtruan nj televotimi t drejtprdrejt disa minutsh, si pasoj e t cilit nga shtpia u largua Klodiana. /Telegrafi/

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi