Shkollėn e kapluan shpirtrat ndėrpritet mėsimi

Shko poshtė

Super Shkollėn e kapluan shpirtrat ndėrpritet mėsimi

Mesazh nga Rreze prej Sun Mar 13, 2011 9:05 am

Fėmijėt nė qytetin Kondhwi tė Indisė prej tė hėnės sė kaluar nuk dėshirojnė tė shkojnė nė shkollė sepse thonė se shpirtrat i ndjekin nėpėr klasat e mėsimit, shkruan Indian Express.Nga frika prej shpirtrave nė shkollėn Lady Haleema Begum Urdu nuk u paraqitėn nė mėsim qė pesė ditė.Prindėrit u besojnė dhe nuk i lėnė tė shkojnė nė shkollė. Kohė mė parė njė mėsues e qiti njėrin prej nxėnėsve nė dėrrasėn e zezė qė ta lexojė njė tekst dhe mė pas nxėnėsi duke bėrtitur u largua nga klasa duke thėnė se nė dėrrasė tė zezė nuk shkruante asgjė por i kishte dalė “njė lugat” i bardhė.Drejtori i shkollės tha se kjo ėshtė bėrė pėr inati pėr ta prishur imazhin e shkollės dhe kėrkoi hetim nga policia lidhur me rastin. Shkolla, me shpresė se fėmijėt do tė lirohen nga frika, shtyu vazhdimin e mėsimit deri tė hėnėn. /Telegrafi/

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi