Serbia bashkpunon me EULEX-in nse merr mandat nga OKB

Shko posht

Super Serbia bashkpunon me EULEX-in nse merr mandat nga OKB

Mesazh nga D3M1 prej Sun Mar 13, 2011 10:25 am


Prokurori pr krime lufte n Serbi,Vladimir Vukcevic ka thn organet gjyqsore serbe, do t bashkpunojn, nse definitivisht OKB-ja ia beson mandatin EULEX-it pr rastin me tregti me organe njerzore n Kosov dhe Shqipri.

Vukcevic ka vlersuar se zgjidhja m e mir sht t caktohen hetues t pavarur, e nse nuk ndodh kjo, ather t ket hetim t prbashkt me EULEX-in, shqiptarve dhe prokuroris serbe.

N nj intervist pr gazetn serb Press, Vukcevic ka thn se Prokuroria serbe materialisht do ti kompensoj familjart e serbve t zhdukur nga Kosova. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi