Jemen, dy viktima t tjera

Shko posht

Super Jemen, dy viktima t tjera

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sun Mar 13, 2011 12:34 pmKan ndrruar jet ditn e sotme dy persona t cilt ishin plagosur n manifestimet e djeshme n Aden, n jug t Jemenit.

Shkon kshtu n 7 bilanci i viktimave n 24 ort e fundit. Mes viktimave sht edhe nj djal 12-vjear.

Sot n Sanna jan mbledhur mijra persona para Universitetit dhe kan ngritur barrikada pr tu mbrojtur nga policia.


_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi