Nju Jork, 15 viktima nga aksidenti i autobusit

Shko posht

Super Nju Jork, 15 viktima nga aksidenti i autobusit

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sun Mar 13, 2011 12:35 pmKa shkuar n 15 bilanci i viktimave nga aksidenti i nj autobusi turistsh n Bronks, Nju Jork.

17 personat e tjer n bordin e mjetit q po kthehej nga nj kazino n Konektikat kan mbetur t plagosur.

Autobusi sht prplasur nga nj kamion dhe shoferi ka humbur kontrollin e tij.

Pasi sht rrotulluar, autobusi me turist sht prplasur me nj tabel rrugore q e ka ndar prgjysm mjetin.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi