Rrah dhe pret veten pėr tė mos shkuar nė punė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Rrah dhe pret veten pėr tė mos shkuar nė punė

Mesazh nga Nora prej Mon Mar 14, 2011 8:16 am


E dashura e 23-vjeēarit Steven Reid nuk ka dashur tė gėnjejė policinė, dhe nė fund britaniku i ka pranuar policisė se ka rrahur veten me gur dhe e ka prerė fytyrėn me zhiletė.
Britanikut Steven Reid tė enjten nuk i shkohej tė pastrojė hotelin ku punon. Ka rrahur veten me gur dhe e ka prerė fytyrėn me zhiletė. Mė pas e ka thirrur policinė dhe ka thėnė se gjatė rrugės pėr nė punė e ka sulmuar dikush. Nė fund, megjithatė ka pranuar ēdo gjė dhe ėshtė dėnuar me 100 funte pėr shkak tė “shėtitjes” sė policėve.
“Rrugės pėr nė hotelin Travelodge ka nxjerrė zhiletin nga xhepi dhe e ka prerė fytyrėn e tij disa herė. Mė pas e ka marrė njė gur prej toke dhe ka goditur veten nė kokė dhe nėpėr trup. Ka ardhur nė stacionin policor nė Aberdeen duke thėnė se e kanė sulmuar dy meshkuj”, ka deklaruar polici Jim Craigen.
Steven nė ndėrkohė e ka thirrur edhe tė dashurėn e tij, mirėpo ajo ka refuzuar tė merr pjesė nė mashtrimin e tij nėse kontaktohet nga policia, prandaj Steven kur ėshtė marrė nė pyetje pėr tė dytėn herė ka pranuar se krejt ka qenė aktrim.
“Kam shumė probleme familjare dhe puna thjesht mu ka bėrė e tepėrt. Tani e kuptoj qė ka qenė marrėzi. Thjesht ėshtė dashur tė thėrras policinė dhe t’u them se sot nuk do tė shkoj nė punė”, ka thėnė Steven.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi