Gruaja q mashtroi se sht shtatzn me 12 foshnja

Shko posht

Super Gruaja q mashtroi se sht shtatzn me 12 foshnja

Mesazh nga Nora prej Mon Mar 14, 2011 8:17 amNj grua tuniziane 34 vjeare e cila nj dit m par u kishte treguar mjekve se sht shtatzn me 12 foshnja, ka mashtruar.
Ministria e Shndetsis, ka zbuluar se gruaja ka pasur probleme psikike dhe se ka gnjyer, dhe madje nuk sht fare shtatzn.
Ekipet tona kan hetuar por duket se shtatznia e till, ekziston vetm n fantazin e saj, deklaroi sot nj zdhns i ministris tuniziane t shndetsis. Kjo grua pretendon se sht n muajin e 9-t t shtatznis dhe pret 6 vajza dhe 6 djem.
Autoritetet po e krkojn ta marrin n pyetje, por gruaja tashm po fshihet, bashk me burrin e saj, dhe asnj nuk dihet pr vendndodhjen. 34 vjearja, msuese e gjuhs arabe pas nj ekografie ka deklaruar se pas prpjekjeve t madha pr t pasur fmij, m n fund u bekua nga Zoti. Edhe pse ekspertt kan vlersuar se nuk sht e mundshme q nj grua t jet shtatzn me 12 foshnje, ky lajm qarkulloi npr media dhe pushtoi tr opinionin botror.
Sipas autoritetet tuniziane, motivet e ksaj gnjeshtre t gruas, mund t lidhen me mashtrime pr para. Ndrkaq, rekordin botror t shtatznis m t madhe n bot, e mban nj 23 vjeare qipriote, me 11 fmij.
Por ajo abortoi 9 prej tyre, n mnyr q t mbijetonin vetm 2. kjo ngjarje ndodhi n vitin 1996.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi