Femra nuk e refuzon seksin

Shko poshtė

Super Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Nora prej Mon Mar 14, 2011 8:19 am
Kur ėshtė fjala pėr seksin, problemi ėshtė te meshkujt, sepse ata as qė dėshirojnė por as qė kanė durim tė mjaftueshėm qė ndaj secilės femėr, varėsisht nga karakteri i saj, tė sillen nė mėnyrė tė posaēme. Aq mė tepėr, meshkujt janė tė prirė qė tė gjitha femrat t’i vendosin nė dy grupe: ato tė cilat e duan seksin dhe ato tė cilat nuk e duan. Mirėpo, kjo nuk ėshtė e saktė. Shumica e femrave nuk e refuzojnė seksin, por i refuzojnė meshkujt qė nuk dinė t’u ofrohen.
Mosnjohja e teknikės sė dashurisė prish edhe situatat mė ideale. Disa meshkuj fare nuk e pėrfillin paralojėn e dashurisė, ndėrkaq disa tė tjerė nuk kanė haber pėr zonat erogjene tė trupit tė femrės, tė cilat kanė njė rol shumė tė rėndėsishėm nė kontaktet seksuale.
Pjesėt mė tė ndjeshme tė trupit tė femrės ndaj nxitjeve erotike janė sisėt, qafa, pjesėt e brendshme tė kofshėve dhe organet gjenitale.
Mirėpo, disa femra mė shumė i eksiton puthja e butė tė cilėn e ndjejnė me pjesėn e brendshme tė muskujve apo miklimet e buta tė flokėve, ndėrkaq pothuajse secila femėr i do puthjet dhe pėrqafimet e buta, para se tė shkrehet tėrėsisht nė dashurinė fizike.
Nė njė anketė vajzat e moshave tė ndryshme i kanė dhėnė shumė pėrgjigje interesante pyetjes se ēfarė i eksiton mė sė shumti.
- Pa paralojėn e dashurisė nuk mund tė paramendoj marrėdhėnien intime – ka thėnė njėra ndėr vajzat e anketuara.
- I dua puthjet nė gojė – ka deklaruar njė tjetėr – mirėpo mė sė shumti mė eksitojnė puthjet nė sisė.
- Dėshiroj qė i dashuri im tė mė puth nėpėr tėrė trupin – pėrgjigjet njė vajzė tjetėr.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi