Nj nn daneze krkon t dashurin n internet

Shko posht

Super Nj nn daneze krkon t dashurin n internet

Mesazh nga Nora prej Mon Mar 14, 2011 8:32 amAventura e nje nate ka pasoja; nj nn e re daneze krkon dshperimisht babane e femijes se saj, me ane t nj videoje ne YouTube.
Ajo qe fillimisht duket si nje apel mallengjyes online nga nje nene beqare, eshte vetem nje inskenim nga nje zyre turistike daneze.
Per rrjedhoje te kesaj video-bllof kane shperthyer polemikat ne vend.
Mesazhi i publikuar ne rrjet, ka goditur ne zemer nje milione perdorues, te cilet jane prekur kur kane pare te emblen Karen, ndersa mban ne duar femijen e saj te vogel, te quajtur August.
Ne dy minuta e gjysme nena tregon se eshte ne kerkim tebabait te femijes se saj, i cili u zhduk pa lene gjurme pas nje nate te nxehte gjate nje feste ne Copenhagen.
Nuk e di nga ishe, as emrin nuk ta di, por e di me siguri se bashke kemi bere seks, thote ne anglisht nena.
Nese e sheh kete mesazh, atehere behu i gjalle!, shton me tej ajo.
Komentet e para ishin ngushelluese, por nuk vonoi shume qe ato te transformoheshin ne fyese.
Videoja ne fakt ishte nje trillim. Zbulimi eshte bere pese dite pas publikimit dhe skandali perfundoi ne faqet e para te gazetave vendase.
E gjithe kjo situate eshte bere per shkak te rritjes se interesit te turisteve, per ti treguar njerezve se Danimarka eshte nje shoqeri e lire, ku grate jane te pavarura dhe bejne zgjedhjet e tyre.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi