Tet t vrar n bazn ushtarake n Irak

Shko posht

Super Tet t vrar n bazn ushtarake n Irak

Mesazh nga D3M1 prej Mon Mar 14, 2011 9:42 am


Nga eksplodimi i nj makine afr kazerms ushtarake n provincn Dijala n Irak, raportohet se jan vrar s paku tet vet dhe jan plagosur disa t tjer.

Shprthimi i s hns ndodhi n bazn ushtarake n Kanaan, q sht 70 kilometra n verilindje t kryeqytetit, Bagdad.

Sipas disa raporteve, ky ishte nj sulm vetvrass me bomb, transmetoi Evropa e Lir.

Zyrtart than se ndrtesa ishte shkatrruar dhe se ka shqetsime se nn grmadha mund t ket edhe m tepr viktima. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi