Jep dorheqje nga posti i tij Filip Krouli

Shko posht

Super Jep dorheqje nga posti i tij Filip Krouli

Mesazh nga AnG3L-E prej Mon Mar 14, 2011 9:59 amZdhnsi i Departamentit t Shtetit, Filip Krouli, ka dhn dorheqje nga posti, pasi e ka quajtur t marr trajtimin q i ka br Pentagoni ushtarit amerikan, t akuzuar pr rrjedhjen e dokumenteve sekrete. ...

Duke pasur parasysh ndikimin e fjalve t mia, pr t cilat marr prgjegjsi t plot, un kam paraqitur dorheqjen time si ndihmssekretar i shtetit pr shtje publike dhe zdhns i Departamentit t Shtetit, thuhet n deklaratn e Kroulit.
Ky i fundit kishte thn se trajtimi q i bhet ushtarit Bredli Maning sht qesharak, kundrproduktiv dhe i marr.

Maning dyshohet se ka nxjerr qindra dokumente sekrete t Qeveris amerikane, t cilat m von u publikuan nga WikiLeaks-i.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi