Tatlises n gjendje kritike pas plagosjes

Shko posht

Super Tatlises n gjendje kritike pas plagosjes

Mesazh nga D3M1 prej Mon Mar 14, 2011 10:20 am


Sulmues t paidentifikuar e kan plagosur n kok kngtarin e famshm turk, Ibrahim Tatlises, gjat largimit nga nj studio televizive t dieln mbrma, duke e ln n gjendje t rnd shndetsore- kan raportuar mediat t hnn.

Kngtari i mirnjohur, njherit edhe biznesmen, kishte performuar n shoun e tij, prpara sulmit ndaj tij dhe asistentit t tij n Stambollin qendror.

Sipas mediave, mjekt kan br tre ndrhyrje kirurgjike n kngtarin, ndrsa ai gjendet n kujdes intensiv.

Policia sht n krkim t sulmuesve, t cilt gjuajtn me kallashnikov gjat ikjes me automjet. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Tatlises n gjendje kritike pas plagosjes

Mesazh nga Gonna prej Mon Mar 14, 2011 9:36 pm

Gjynah :(

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi