Aurela lanson klipin e kėngės “Feel The Passion

Shko poshtė

Super Aurela lanson klipin e kėngės “Feel The Passion

Mesazh nga D3M1 prej Mon Mar 14, 2011 12:10 pm


Kėngėtarja nga Shqipėria, Aurela Gaēe, ka lansuar videoklipin e kėngės “Feel The Passion”, me tė cilėn do ta pėrfaqėsojė Shqipėrinė nė Eurovizion.

Videoklipi ėshtė xhiruar nė Dhėrmi, nė Gjirokastėr, nė Ksamil dhe nė Shkodėr, ku pėrmes kėtij klipi kėngėtarja ka dashur t’i tregojė bukuritė e vendit ku ajo ėshtė rritur.

“Unė jam shqiptare dhe vij nga njė vend qė ėshtė Shqipėria dhe jam munduar qė pėrveē audios, qė e kryem nė Los Angeles, jemi munduar sė bashku me kompaninė ‘Ministria e Komunikimit’ dhe regjisorin Albert Malltezi, tė nxjerrim bukuritė natyrore tė Shqipėrisė. Unė jam kjo qė jam dhe kam kėtė pasion pėr muzikėn dhe kėtė vend, sepse jam rritur nė kėtė vend, jam e rrethuar nga kėto bukuri”, ka thėnė Aurela nė njė intervistė pėr mediat shqiptare .

“Paraqitja ėshtė dinjitoze, ėshtė menduar qė tė paraqitemi me tė gjitha kriteret, siē paraqitet ēdo qytet evropian. Ndoshta ne nuk kemi shumė para si Rusia, etj., por dua tė theksoj se paraqitja po bėhet shumė serioze. Ndėrkohė, TVSH po mundohet qė unė tė shkoj ta promovoj kėngėn nė Holandė, Azerbajxhan, ndoshta nė Rusi, Turqi, po i bėn tė gjitha pėrpjekjet qė unė tė shkoj tė promovoj kėngėn nė vendet ku jemi nė grupin e pėrbashkėt”, ka pėrfunduar Aurela. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi