Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret

Mesazh nga ditush prej Mon Mar 14, 2011 12:42 pmNeda: “Banorėt na godasin kur jemi vetėm”
Neda fillon t’i tregojė Ogrenit se banorėt tashmė sillen mė mirė me ata tė dy, ndėrsa kur ata janė pa njėri-tjetrin mundohen qė ty’i injorojnė. Ajo i tregon Ogrenit se pak minuta mė vonė kur ai ndodhej nė dhomėn e rrėfimit, ajo kishte drejtuar njė pyetje disa herė, por askush nuk i ishte pėrgjigjur. Neda shprehet se pėr tė parė reagimin e banorėve i ishte drejtuar drejpėrdrejt Ergysit dhe ai e kishte parė nė sy, por pėrsėri nuk i ishte pėrgjigjur dhe mė pas ajo kishte insistuar, por pėrgjigja qė kishte marrė kishte qėnė shumė sipėrfaqėsore.
Neda e interpreton njė gjė tė tillė si njė presion qė banorėt ushtrojnė ndaj saj ose Ogrenit kur janė vetėm si pėr t’u thėnė “tani je vetėm…”.
Pas Nedės Ogreni thotė se banorėt i injorojnė sepse ėshtė e vetmja mėnyrė qė ata mendojnė t’i sulmojnė dhe shprehet “ata sillen ashtu se mendojnė me bindje se do tė dalė njėri nga ne tė dy tė shtunėn” dhe mė pas shton “unė nuk e kuptoj se ku e gjejnė ata kėtė lloj bindjeje”.
Ogreni thotė se banorėt sillen nė kėtė mėnyrė sepse duan qė tė eleminojnė nga loja njėrin sepse mendojnė se nėse do tė largohet njėri, edhe tjetri do tė largohet pas tij.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi