Mariza, Zajmina dhe Ingridi nė ‘VIP Shpija 2”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Mariza, Zajmina dhe Ingridi nė ‘VIP Shpija 2”

Mesazh nga D3M1 prej Mon Mar 14, 2011 2:37 pm


Tashmė ėshtė bėrė e ditur qė edicioni i dytė i reality-shout ‘VIP Shpija’ do tė startojė me 1 prill.

Nė mesin e konkurrentėve, organizatorėt e kėtij reality-shou ‘K-Studio’ kanė bėrė tė ditur pėr Telegrafi.com se pjesėmarrės tė kėtij edicioni do tė jenė edhe kėngėtaret nga Shqipėria, Mariza Ikonimi, Zajmina Vasjari dhe Ingrid Gjoni.

Kohė mė parė ėshtė publikuar qė konkurrent tė tjerė do tė jenė Rovena Stefa, Haxhi Merxha, Xuxi, Qetsor Ferunaj, Yll Dervishi etj. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi