Albani dhe Miriami, martesė nė pritje?

Shko poshtė

Super Albani dhe Miriami, martesė nė pritje?

Mesazh nga ditush prej Mon Mar 14, 2011 6:02 pmĒifti i dashuruar i kėngėtarėve, Alban Skėnderaj dhe Miriam Cani, kanė lėnė pas zhgėnjimin, qė u “dhuroi” festivali i Kėngės nė RTSH, juria e sė cilit e vlerėsoi kėngėn e tyre “Ende ka shpresė”, me ēmim tė dytė.
Zmadho fotografinė
Dyshja, e cila kėto ditė ka lanēuar klipin e kėsaj kėnge, tha pas kėtij kompeticioni se do ishte mirė, qė ata tė ishin pėrfaqėsuesit e Shqipėrisė nė Eurosong, jo vetėm sepse kėnga ėshtė e bukur dhe moderne, por mbi tė gjitha sepse ata jetojnė nė Gjermani (skena e sivjetme e Eurosong), dhe Miriam Cani ėshtė e njohur nė kėtė vend, kėshtu qė kėnga shqiptare do tė ishte mė e kuotuar pėrsa i takon vlerėsimit.

Gjithsesi, kjo histori tanimė i pėrket sė shkuarės, pasi vetė Miriami ėshtė shprehur, se thuajse e ka harruar kėtė ngjarje. “Jemi shumė tė angazhuar, pėr tė menduar gjėrat e kaluara. Normalisht qė u zhgėnjyem pak, pasi “Eurovizion” do bėhet nė “shtėpinė” tonė, do tė performohet nė njė skenė, ku kam kėnduar disa herė me grupin qė kam pasur. Dėshira do kishte qenė, tė ishim prezentė nė emisionet gjermane, tė cilėt i njohim dhe kemi punuar prej vitesh, pėr tė prezantuar edhe vendin tonė dhe pėr t’i folur njė kombi pėr shtetin shqiptar.

Por kėtė do e bėjmė tashmė nė mėnyrėn tonė me kėtė kėngė, qė nė anglisht titullohet “Somebody hurts”, – ka deklaruar kėngėtarja. Sa i takon jetės sė tyre private, qė normalisht paraqet interes pėr fansat, Albani ka thėnėm se edhe ata bėjnė plane sikurse ēdo ēift normal.

“Viti 2011 do jetė i rėndėsishėm pėr profesionin tonė, por dhe pėr disa gjėra personale, qė i kemi lėnė pak mėnjanėm pėr shkak tė kohės dhe duam qė kėtė vit t’i realizojmė patjetėr”, – ka thėnė ai, pa sqaruar mė tej se pėr ē’plane bėhet fjalė. A mos vallė kemi martesė kėtė vit, sepse ēifti bashkėjeton prej kohėsh

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Albani dhe Miriami, martesė nė pritje?

Mesazh nga Nora prej Mon Mar 14, 2011 9:21 pm

Hajde per har Laughing
qift shum i mire

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Albani dhe Miriami, martesė nė pritje?

Mesazh nga D3M1 prej Mon Mar 14, 2011 9:34 pm

Ton bota u martu weq uune mbeta pa martu.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Albani dhe Miriami, martesė nė pritje?

Mesazh nga Lordi prej Mon Mar 14, 2011 10:45 pm

ikud shkruajti:Ton bota u martu weq uune mbeta pa martu.ti eki ngu daden zylfie ne Fejsbuk " facebook " kshtu qe qikjo ver t“bjen nojsend :D


p/s qift i mir i pershtatshem.. the legend“s offfff alban skenderaj

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Albani dhe Miriami, martesė nė pritje?

Mesazh nga Gonna prej Tue Mar 15, 2011 1:42 pm

Shum qift i mir jon

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Albani dhe Miriami, martesė nė pritje?

Mesazh nga ditush prej Tue Mar 15, 2011 2:01 pm

hahahaha Po Poo qiftt bash i mir valla i lumturr .

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Albani dhe Miriami, martesė nė pritje?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi