Ja si dukeshin para dhe pas cunamit (foto satelitore)

Shko posht

Super Ja si dukeshin para dhe pas cunamit (foto satelitore)

Mesazh nga ditush prej Mon Mar 14, 2011 6:09 pm
Kto foto t bra nga sateliti i t njjtave vende para dhe pas cunamit dshmojn m s miri pr pasojat, me rast jan prmbytur apo rrafshuar me tokn vendbanime t tra n bregdetin verilindor t Japonis.
Zmadho fotografin
Cunami shkatrrimtar q t premten goditi Japonin, pas nj nga trmetet m t fuqishme n histori, ka pasur prmasa pothuaj apokaliptike, vemas pr prefekturn Mijagi.

Kto foto t bra nga sateliti i t njjtave vende para dhe pas cunamit dshmojn m s miri pr pasojat, me rast jan prmbytur apo rrafshuar me tokn vendbanime t tra n bregdetin verilindor t Japonis.


_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi